KNYGA BE PAVADINIMO | ARTIMIEMS, ALMA LITTERA

Tyla žudo Lietuvą. Kol vis dar esame savižudybių reitingo viršūnėje, o šalies mastu nekuriame vieningos savižudybių prevenecijos programos, turime rasti būdus, kaip padėti žmonėms jaustis kitaip. Tyrimai rodo, kad savižudybės tikimybė smarkiai išauga, jei ji įvyksta artimoje aplinkoje. Todėl labai svarbu šenkėtis su visais, kuriuos palietė artimojo, draugo ar net pažįstamo netektis. Todėl kartu su savipagalbos grupe ARTIMIEMS ir didžiausiu leidėju Lietuvoje „Alma Littera“ išleidome knygą be pavadinimo. 

Tai knyga pasakojanti apie 18 žmonių patyrusių savižudybę artimoje aplinkoje. Jie dalijasi savo mintimis, išgyvenimais ir susitaikymu. Psichologų tvirtina, kad ne tik kalbėti, bet ir skaityti tokias istorijas padeda: jos padeda suprasti savo jausmus ir išgyvenimus, bei paskatina kreiptis pagalbos.

Negana to, sukūrėme ir knygos versiją, kur istorijas skaityti galima tik tuomet, kai knyga plėšoma. Tik atplėšus puslapius atsiveria žmonės ir jų istorijos. Taip, kaip ir po savižudybės, knyga lieka „randuota“.

 

2018

Dizainas: Grafito pieštukas – Knyga be pavadinimo“, ALMA LITTERA

 

2017

 

ADRENALINAS

Geriausia socialinė reklama (kūrybiškiausi sprendimai): sidabras –  Knyga be pavadinimo“, ALMA LITTERA

GERAS DIZAINAS

Leidinys: Knyga be pavadinimo“, ALMA LITTERA

 

LOGIN

Geriausia socialinė iniciatyva: Knyga be pavadinimo“, ALMA LITTERA

 

EPICA

Dizainas: Knyga be pavadinimo“, ALMA LITTERA

PR IMPACT

NGO komunikacija: 1 vieta – Knyga be pavadinimo“, ALMA LITTERA

GOLDEN HAMMER

Tiesioginė rinkodara: Knyga be pavadinimo“, ALMA LITTERA